Skive Jagtforening
Hjem Kontakt Login
Forsiden Om foreningen Bestyrelse og Udvalg Medlemsskab Aktiviteter Nyheder og links Sponsorer og hyttedokumenter Galleri

 

Bestyrelsen

Formand: Anders Laigaard, Glyngørevej 12, 7800 Skive, tlf. 97526864 - 20923307
Mail: anders.laigaard@skolekom.dk
 
Næstformand: Anders Poulsen, Fyensgade 7, 7800 Skive, tlf. 32665950
Mail: anders.poulsen1@gmail.com
 
Kasserer: Svend Aage Madsen, Ulkærvej 21, 7840 Højslev, tlf. 30276775
Mail: madsenx2@hotmail.com           Bank: Sparekassen Balling Konto nr. 9312 — 0000020575 CV nr. 31512085   
        
Sekretær: Anette Davidsen, Vollingvej 14, 7860 Spøttrup, tlf. 40350633
Mail: jagtcocker@gmail.com
 
Bestyrelsesmedlemmer:   Svend Bundgaard, Lyngtoften 25, 7800 Skive. Tlf.: 51778489
Mail: asbundgaard@privat.dk
 
John Kjeldsen, Fjordvænget 10, 7800 Skive. Tlf. 22197655
Mail: johnk@opadbakken.dk
 
Steffen Toft Jensen, Østergade 69, 8850 Bjerringbro. tlf. 26150895
Mail: steffentoftjensen@gmail.com
 
Supplianter: Anders Kjeldbjerg, Søbyvej 56, 7840 Højslev. Tlf.: 24495175
Mail: a_kjeldbjerg@hotmail.com
 
Magnus Sørensen, Sønder alle 22, 8800 Viborg. Tlf: 28117977
Mail: magnus.hamann@hotmail.com